Odstránenie žuvačiek z rôznych povrchov exteriéru a interiéru

Žuvačky zanechané, zadupané, priľnuté na chodníkoch, parkoviskách a iných povrchoch exteriérových a interiérových,  sú nehygienickými liahňami rôznych choroboplodných zárodkov, a čo je veľmi dôležité sú maximálne neestetické na pohľad.  Rozdiel medzi novou, alebo očistenou a žuvačkami „dekorovanou“ plochou je obrovský.

 

Anti-bakteriálne čistenie

Ponúkame Vám anti-bakteriálne vysokotlakové parné čistenie. Podľa nezávislého laboratórneho testu, parné čističe CVGP priniesli najlepšie výsledky medzi testovanými  čističmi. Parný čistič CVGP dokáže zabiť až 99,99% baktérií po 7 sekundovej expozícií. Sú ideálne pre priemyselné odvetvia, ktoré musia udržiavať plochy bez baktérií, alebo povrchy ktoré prichádzajú do vztyku s potravinami. Toto dokáže parný čistič CVPG bez chlóru, amoniaku či iných škodlivých chemikálií. Veľkou výhodou  je aj práca v interiéri, pretože je vákuový. Z vákua vedie špeciálny vzduchový HEPA filter, ktorý vypúšťa čistý ionizovaný vzduch. 

 

Tepovanie

Najlacnejšie a najkvalitnejšie tepovanie kobercov, sedačiek, matracov, čalúnení, interiérov vozidiel a čistenie ovčej vlny lanolínom.

 

Ponúkame lacné, ekologické, úplné  odstránenie žuvačiek zo zamorených plôch.

Čistenie a dezinfikovanie bez chemikálií.